Ochrana osobních údajů

Zásady nakládání s osobními údaji

Následující zásady jsou platné od 1.5. 2019 a jsou vydány v souladu s nařízením (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (,,GDPR"). Obsahují tyto body:

 1. Jaké osobní údaje zpracováváme
 2. K jakým účelům osobní údaje využíváme
 3. Jak dlouho budou osobní údaje uchovávány
 4. Kde jsou osobní údaje uloženy a jak jsou zabezpečeny
 5. Kdo má k osobním údajům přístup
 6. Vaše práva v souvislosti s ochranou osobních údajů
 7. Zasílání informačních e-mailů

1. Jaké osobní údaje zpracováváme

Zpracováváme vaše osobní údaje, které vyplňujete při on-line přihláškách na těchto webových stránkách. Zpracováváme základní osobní identifikační údaje, adresní údaje a kontaktní údaje. Konkrétně:

 • Jméno
 • Příjmení
 • E-mail
 • Telefon
A také tyto, dobrovolné údaje, pokud je vy sami poskytnete:
 • Ilustrační fotografie z konání skupinového setkání.

2. K jakým účelům osobní údaje využíváme

Osobní údaje zpracováváme vždy jen z důvodů organizačního zabezpečení akce, na kterou jste se přihlásili a jen po dobu nezbytně nutnou. Fotografie pořízené na akci použijeme jako ilustrační fotodokumentaci setkání, kterého jste se zúčastnili, a to po vašem výslovném souhlasu s focením.

Pokud navíc zvolíte možnost, že si přejete dostávat informační e-maily o aktivitách v NET OF ISLANDS, váš kontakt
(e-mail) bude využit k vytvoření a správě databáze pro zasílání těchto informací.

3. Jak dlouho budou osobní údaje uchovávány

Všechny osobní údaje smažeme, přestane-li existovat právní důvod pro jejich zpracování.

4. a 5. Kde jsou osobní údaje uloženy a jak jsou zabezpečeny

Vážíme si všech svých klientů a důvěry, kterou v nás máte, proto dbáme na bezpečné nakládání s vašimi osobními údaji podle platné právní úpravy (GDPR).

Všechny osobní údaje, které při registraci vyplníte, ať je jejich uvedení povinné nebo dobrovolné, budou automaticky uloženy v chráněné e-mailové schránce netofislands@seznam.cz, ke které mají přístup pouze správci této schránky, tj. Jan Kobylka, Květa Kadlecová, Jana Tamchynová a Romana Horová. 
Informační e-maily rozesíláme osobně.

6. Práva související s ochranou osobních údajů

Po celou dobu máte možnost využít všech vašich zákonných práv, a proto nás případně neváhejte kontaktovat.

Samozřejmě můžete kdykoliv odvolat souhlas se zpracováním údajů pro účely, kde je souhlas vyžadován.

Právo na výmaz (právo být zapomenut). Využití tohoto práva jednoduše znamená, že nás se svou žádostí kontaktujete e-mailem a my smažeme vaše osobní údaje, u kterých odvoláte souhlas s jejich zpracováním, nebo údaje, které byly zpracovány protiprávně.

Pokud nechcete úplný výmaz, lze využít práva na omezení zpracování osobních údajů, pokud máte zájem, požádejte o omezení zpracování osobních údajů opět e-mailem.

Právo na přístup k osobním údajům. Do 30 dnů vám na základě žádosti poskytnu výpis vašich osobních údajů.

Právo na opravu osobních údajů. Neváhejte nás kontaktovat, pokud zjistíte, že některé osobní údaje, které o vás zpracováváme, jsou chybné nebo již nejsou aktuální, rádi to napravíme.

Právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů

Proti zpracování osobních údajů pro určitý účel můžete kdykoliv vznést námitku, to znamená, že vaše osobní údaje pro tento konkrétní účel již nebudou dále zpracovávány. Jednoduše jde o další možnost, jak omezit nakládání s vašimi osobními údaji.

7. Souhlas se zasíláním informačních e-mailů

Pokud jste se rozhodli zaškrtnout políčko se souhlasem se zasíláním informačních e-mailů NEWSLETTER, budeme vám moci posílat informace o dění ve skupině, o kterou máte zájem. Získáte tak nejnovější informace o našich projektech.

Pokud už nemáte zájem o zasílání informačních e-mailů, snadno se můžete z odběru odhlásit a v budoucnu není žádný problém s odběrem znovu začít.